Ikona powiększania tekstu
Resetowanie ustawień

PAŹDZIERNIK W PRZEDSZKOLU

9 października  Warsztaty przyrodnicze pt. MOTYLE

(Atrakcja finansowana ze środków Rady Rodziców)

14 października  Dzień Przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka w grupach Rybek i Koliberków.

W pozostałych grupach: gry, zabawy i inne wesołe aktywności ruchowe

18 X Światowy Dzień Owoców i Warzyw- owocowo-warzywne straganiki, zdrowe soki, owocowo warzywne  przekąski i wypieki.

29 października godz. 16.30 – zebranie dla rodziców dzieci realizujących roczne obowiązkowe przygotowanie do szkoły – przedstawienie informacji dotyczących obowiązku przedszkolnego i gotowości szkolnej, przekazanie informacji wychowawców dotyczącej diagnozy wstępnej oraz możliwość konsultacji logopedycznych

30 i 31 października Święto Dyni – pomarańczowo-dyniowe przedszkolne zabawy językowe zajęcia pt. „Colours of the forest” oraz  „What’s in your school bag?” w ramach realizacji storytellingowej innowacji pedagogicznej w grupach Piratów i Tygrysków.

W październiku prowadzone będą obserwacje rozwoju dziecka (grupy młodsze) oraz wstępna diagnoza gotowości szkolnej dla dzieci z zerówek.

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez przedszkole

Temat konkursu:„Przedszkolak w jesiennym obiektywie”

Data dodania: 2024-10-01 14:28:14
Data edycji: 2024-10-01 14:38:49