O Przedszkolu

Celem działalności przedszkola Piotruś Pan jest zagwarantowanie naszym przedszkolakom szczęśliwego i bezpiecznego dzieciństwa oraz wspieranie i ukierunkowywanie rozwoju dziecka zgodnie z jego wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi.

Od ponad 15 lat w atmosferze życzliwości i zrozumienia dla indywidualnych cech dziecka towarzyszymy naszym podopiecznym w odkrywaniu i poznawaniu świata. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby i talenty, naukę języków obcych oraz umiejętności społeczne. Naszym priorytetem jest kształtowanie u dzieci kompetencji, które pomogą im w przyszłości odnosić sukcesy na różnych polach.

Uczymy szanowania siebie nawzajem, nawiązywania pierwszych serdecznych kontaktów z rówieśnikami i opiekunami. Oferujemy ciekawy program edukacyjny i artystyczny stymulujący rozwój dziecka.

Zapewniamy, że czas spędzony w przedszkolu przyniesie dziecku nieocenione korzyści i będzie solidną podstawą do udanego startu w szkolne życie. Komitet Ochrony Praw Dziecka uhonorował nasze przedszkole certyfikatem „Przedszkole przyjazne maluchom".

Naszym przedszkolakom oferujemy:

• Doświadczoną kadrę i specjalistów
  • Przestronne, nowocześnie wyposażone sale
  • Własną kuchnię
  • Salę SI
  • Dwa place zabaw- dla maluchów i straszaków
  • Profesjonalną salę teatralną
  • Naukę języków obcych
  • Zajęcia umuzykalniające
  • Atrakcje, dni tematyczne, koncerty, teatrzyki
  • Bogatą ofertę zajęć dodatkowych
Data dodania: 2022-02-27 09:45:40