Projekt Unijny

W okresie 16.12.2021 - 15 .01.2023 nasze przedszkole realizowało projekt unijny pod nazwą: „Zwiększenie dostępu do edukacji przedszkolnej poprzez utworzenie 72 nowych miejsc wychowania przedszkolnego dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami w Przedszkolu Publicznym „Piotruś Pan" przy ul. Słowackiego 11 w Radzyminie".

Celem projektu było zwiększenie dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej na terenie gm. Radzymin przez utworzenie 72 nowych miejsc wychowania przedszkolnego, w tym dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnościami, w Przedszkolu Publicznym PIOTRUŚ PAN przy ul. Słowackiego 11 w Radzyminie poprzez dostosowanie dodatkowej powierzchni do potrzeb nowych miejsc wychowania przedszkolnego oraz realizację zajęć dodatkowych wyrównujących szanse edukacyjne 120 dzieci.

Data dodania: 2021-01-01 09:00:00
Data edycji: 2023-01-16 14:18:25